Čís. položky 451

Kolier

bílé zlato 585/1000, s jedním diamantem starého briliantového brusu cca. 0,60 ct, diamanty starého briliantového brusu celk. cca. 1,10 ct, diamanty jednoduchého brusu celk. cca. 0,90 ct a diamanty bagetového brusu celk. cca. 0,15 ct, jemný řetízek z bílého zlata, v. 8,85 g, Rakousko 30. léta 20. století, čs. punc (Ši)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 150.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-

Kolier

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018