Kolier
bílé zlato 585/1000, s jedním diamantem starého briliantového brusu cca. 0,60 ct, diamanty starého briliantového brusu celk. cca. 1,10 ct, diamanty jednoduchého brusu celk. cca. 0,90 ct a diamanty bagetového brusu celk. cca. 0,15 ct, jemný řetízek z bílého zlata, v. 8,85 g, Rakousko 30. léta 20. století, čs. punc (Ši)
24.11.2018 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 100.000,-
Kolier
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |